140,000 €
  • Sale, land lot, 3100m², Crveni Krst, Niš - image 1
  • Sale, land lot, 3100m², Crveni Krst, Niš - image 2
140,000 € (45 €/m²)
3100 m²

Sale, land lot, 3100m², Crveni Krst, Niš

Crveni Krst, Niš Srbija

Property description

U ponudi plac u Donjem Komrenu površine 31ar. Mogu da se grade dve stambene jedinice P+3. Nalazi se pored glavne ulice, u naseljenom mestu, postoji mogućnost priključka struje, vode, kanalizacije. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
465912
Published
05.09.2025
Updated
07.03.2026
Property Type

Land lot

Area

3100m²

Agency

Proagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 45.16 €

Down payment 28,000 €

Monthly installment
679 €

240 total installments

Loan amount
112,000 €
Down payment
28,000 €
Total interest
50,888 €
Total payment
162,888 €

Agency (intermediary)

Proagent

Registration number

940

Location

Niš

Crveni Krst

Area

3100m²

Kuća in Crveni Krst

Sale, house, 206m², Crveni Krst, Niš

175,000 €

Crveni Krst

8 rooms 0 206
Sale, house, 206m², Crveni Krst, Niš
Stan in Crveni Krst

Sale, one bedroom apartment, 32m², Crveni Krst, Niš

81,400 €

Crveni Krst

1 room 0 32
Sale, one bedroom apartment, 32m², Crveni Krst, Niš
Zemljište in Crveni Krst

Sale, land lot, 1400m², Crveni Krst, Niš

56,000 €

Crveni Krst

1400
Sale, land lot, 1400m², Crveni Krst, Niš
Kuća in Crveni Krst

Sale, house, 204m², Crveni Krst, Niš

275,000 €

Crveni Krst

5 rooms 0 204