99,900 €
  • Sale, land lot, 2600m², Palilula, Niš - image 1
  • Sale, land lot, 2600m², Palilula, Niš - image 2
  • Sale, land lot, 2600m², Palilula, Niš - image 3
  • Sale, land lot, 2600m², Palilula, Niš - image 4
99,900 € (38 €/m²)
2600 m²

Sale, land lot, 2600m², Palilula, Niš

Palilula, Niš Srbija

Property description

U mogućnosti smo da ponudimo plac - zemljište površine 2599 m2 u naselju Slanci i nalazi se na putu za manastir Slanci. Plac se nalazi pored asfaltiranog puta, pored placa je urađen trotoar, struja i voda. Plac je pravougaonog oblika, blago nagnut. Na 300 metara od placa je autobuska stanica 202. U blizini se nalazi crkva. U naselju postoji škola, prodavnice, picerija. Prodaje se isključivo u komadu. Zemljište može da se koristi za više namena i za svaku je preporuku.
Može zamena za stan u Beogradu.
Agencijska provizija 2%
Uknjižen PR/0 Selo Slanci -imamo slicne

Real estate details

Ad ID
436172
Published
10.07.2025
Updated
08.04.2026
Property Type

Land lot

Area

2600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 38.42 €

Down payment 19,980 €

Monthly installment
484 €

240 total installments

Loan amount
79,920 €
Down payment
19,980 €
Total interest
36,312 €
Total payment
116,232 €

Area

2600m²

Stan in Palilula

Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš

140,000 €

Palilula

4 rooms 0 79
Sale, four bedroom apartment, 79m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, one bedroom apartment, 37m², Palilula, Niš

85,000 €

Palilula

1 room 0 37
Sale, one bedroom apartment, 37m², Palilula, Niš
Kuća in Palilula

Sale, house, 160m², Palilula, Niš

112,500 €

Palilula

1 room 1 bathroom 160
Sale, house, 160m², Palilula, Niš
Stan in Palilula

Sale, three bedroom apartment, 80m², Palilula, Niš

130,000 €

Palilula