130,000 €
130,000 € (19 €/m²)
7000 m²

Sale, land lot, 7000m², Merošina, Niš

Merošina, Niš Srbija

Property description

Prodaje se plac u industrijskoj zoni na Mramorskom brdu površine 70ara. Plac je pravougaonog oblika i nalazi se u industrijskoj zoni pored asfaltnog puta. Pogodan za hale, magacinske prostore, itd. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
378346
Published
20.05.2025
Updated
08.03.2026
Property Type

Land lot

Area

7000m²

Agency

Proagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 18.57 €

Down payment 26,000 €

Monthly installment
630 €

240 total installments

Loan amount
104,000 €
Down payment
26,000 €
Total interest
47,253 €
Total payment
151,253 €

Agency (intermediary)

Proagent

Registration number

940

Location

Niš

Merošina

Area

7000m²

Kuća in Merošina

Sale, house, 83m², Merošina, Niš

40,000 €

Merošina

10 rooms 1 bathroom 83
Sale, house, 83m², Merošina, Niš
Poslovni prostor in Merošina

Sale, office space, 1600m², Merošina, Niš

1,000.000 €

Merošina

10 rooms 1600
Sale, office space, 1600m², Merošina, Niš
Kuća in Merošina

Sale, house, 1600m², Merošina, Niš

1,000.000 €

Merošina

10 rooms 0 1600
Sale, house, 1600m², Merošina, Niš
Zemljište in Merošina

Sale, land lot, 15000m², Merošina, Niš

1,000.000 €

Merošina

15000
Sale, land lot, 15000m², Merošina, Niš