200,000 €
200,000 € (61 €/m²)
3300 m²

Sale, land lot, 3300m², Donja Vrežina, Niš

Donja Vrežina, Niš Srbija

Property description

Prodaje se plac u Donjoj Vrežini površine 33ara. Nalazi se na dobroj lokaciji, u naseljenom mestu, pogodan je za gradnju kuće ili hale. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete pronaći na našem sajtu. Agencija Proagent nekretnine je upisana u Registru posrednika pod brojem: 940.

Real estate details

Ad ID
228175
Published
19.03.2024
Updated
14.02.2026
Property Type

Land lot

Area

3300m²

Agency

Proagent

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 60.61 €

Down payment 40,000 €

Monthly installment
970 €

240 total installments

Loan amount
160,000 €
Down payment
40,000 €
Total interest
72,696 €
Total payment
232,696 €

Agency (intermediary)

Proagent

Registration number

940

Location

Niš

Donja Vrežina

Area

3300m²

Stan in Donja Vrežina

Sale, one bedroom apartment, 48m², Donja Vrežina, Niš

74,400 €

Donja Vrežina

1 room 1 bathroom 48
Sale, one bedroom apartment, 48m², Donja Vrežina, Niš
Stan in Donja Vrežina

Sale, studio apartment, 37m², Donja Vrežina, Niš

68,450 €

Donja Vrežina

0 rooms 0 37
Sale, studio apartment, 37m², Donja Vrežina, Niš
Stan in Donja Vrežina

Sale, one bedroom apartment, 50m², Donja Vrežina, Niš

92,500 €

Donja Vrežina

1 room 0 50
Sale, one bedroom apartment, 50m², Donja Vrežina, Niš
Stan in Donja Vrežina