49,000 €
  • Sale, land lot, 4876m², Lozničko Polje, Loznica - image 1
  • Sale, land lot, 4876m², Lozničko Polje, Loznica - image 2
49,000 € (10 €/m²)
4876 m²

Sale, land lot, 4876m², Lozničko Polje, Loznica

Lozničko Polje, Loznica Srbija

Property description

🔥 PLAC NA TOP LOKACIJI U LOZNICI – PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! 🔥

Na prodaju prostran plac u Loznici, smešten na odličnoj lokaciji – Radulovački put, svega oko 300 metara od prodavnice Sjaj. Idealno za gradnju porodične kuće, investiciju ili razvoj!

📍 Lokacija: Loznica, Radulovački put
📐 Površina: 4.876 m²
🏡 Namena: Građevinsko područje (njiva 4. klase)
🚗 Pristup: Plac ima sopstveni ulaz (vidljiv na fotografiji)

✔️ Mirno i perspektivno okruženje
✔️ Odlična povezanost sa gradom
✔️ Velika površina – mnogo mogućnosti za buduće projekte

💰 Cena: 49.000 €

📞 Kontakt: 066 548 3521
🏢 Agencija za nekretnine Vavilon DOO Loznica
📍 Trg Ante Bogićevića 3
📄 Broj registra posrednika: 1930

Real estate details

Ad ID
549311
Published
23.04.2026
Property Type

Land lot

Area

4876m²

Land Type

Građevinsko

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 10.05 €

Down payment 9,800 €

Monthly installment
238 €

240 total installments

Loan amount
39,200 €
Down payment
9,800 €
Total interest
17,811 €
Total payment
57,011 €

Area

4876m²

Kuća in Lozničko Polje

Sale, house, 170m², Lozničko Polje, Loznica

150,000 €

Lozničko Polje

5+ rooms 2 bathrooms 170
Sale, house, 170m², Lozničko Polje, Loznica
Premium Stan in Banja Koviljača

Sale, one bedroom apartment, 42m², Banja Koviljača, Loznica

65,100 €

Banja Koviljača

1 room 1 bathroom 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Banja Koviljača, Loznica
Kuća in Loznica

Sale, house, 262m², Loznica, Srbija

120,000 €

Loznica

5+ rooms 1 bathroom 262
Sale, house, 262m², Loznica, Srbija
Stan in Banja Koviljača