45,000 €
  • Sale, land lot, 1250m², Petrovac, Kragujevac - image 1
  • Sale, land lot, 1250m², Petrovac, Kragujevac - image 2
  • Sale, land lot, 1250m², Petrovac, Kragujevac - image 3
45,000 € (36 €/m²)
1250 m²

Sale, land lot, 1250m², Petrovac, Kragujevac

Petrovac, Kragujevac Srbija

Property description

Prodaju se dva građevinska placa na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac.
Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog okruženja i blizine grada, što je čini idealnom za miran i kvalitetan porodični život. Placevi se nalaze na blagom brežuljku sa prelepim panoramskim pogledom na Kragujevac.

Karakteristike placeva:
- ravan teren pogodan za gradnju
- mirno i tiho naselje, bez gradske buke
- zeleno okruženje i čist vazduh
- prelep pogled

Površine placeva:
- 6,5a
- 6,0a
Moguća kupovina pojedinačno ili oba placa zajedno.

Cena po aru je 3.600e (ukupna cena 45.000e)

Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 555 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365

Real estate details

Ad ID
523461
Published
15.02.2026
Updated
11.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1250m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 36.00 €

Down payment 9,000 €

Monthly installment
218 €

240 total installments

Loan amount
36,000 €
Down payment
9,000 €
Total interest
16,357 €
Total payment
52,357 €

Agency (intermediary)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registration number

2006

Location

Kragujevac

Petrovac

Area

1250m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Zemljište in Petrovac

Sale, land lot, 1000m², Petrovac, Kragujevac

8,000 €

Petrovac

1000
Sale, land lot, 1000m², Petrovac, Kragujevac
Zemljište in Petrovac

Sale, land lot, 650m², Petrovac, Kragujevac

23,400 €

Petrovac

650
Sale, land lot, 650m², Petrovac, Kragujevac
Zemljište in Petrovac

Sale, land lot, 600m², Petrovac, Kragujevac

21,600 €

Petrovac

600
Sale, land lot, 600m², Petrovac, Kragujevac
Zemljište in Petrovac

Sale, land lot, 1027m², Petrovac, Kragujevac

24,720 €

Petrovac

1027
Sale, land lot, 1027m², Petrovac, Kragujevac