75,000 €
  • Sale, land lot, 3554m², Jagodina, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 3554m², Jagodina, Srbija - image 2
  • Sale, land lot, 3554m², Jagodina, Srbija - image 3
75,000 € (21 €/m²)
3554 m²

Sale, land lot, 3554m², Jagodina, Srbija

Jagodina, Srbija

Property description

Na prodaju zemljište površine 35,55 ari, smešteno na veoma prometnoj i atraktivnoj lokaciji, direktno uz glavni put na pravcu Jagodina–Ćuprija.

Plac poseduje odličan pristup i veliku vidljivost sa puta, što ga čini idealnim kako za privatnu investiciju, tako i za različite poslovne namene.

- Odlična povezanost sa Jagodinom i Ćuprijom

-poljoprivrednu ili kombinovanu namenu

Lokacija pruža veliki potencijal zbog frekventnog saobraćaja i lake dostupnosti.

Odlična prilika za investitore i sve koji traže zemljište na prometnoj lokaciji!

Zakažite razgledanje u terminu koji Vama odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Real estate details

Ad ID
555697
Published
09.05.2026
Updated
13.05.2026
Property Type

Land lot

Area

3554m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 21.10 €

Down payment 15,000 €

Monthly installment
364 €

240 total installments

Loan amount
60,000 €
Down payment
15,000 €
Total interest
27,261 €
Total payment
87,261 €

Agency (intermediary)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registration number

2006

Location

Srbija

Jagodina

Area

3554m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Zemljište in Jagodina

Sale, land lot, 646m², Jagodina, Srbija

8,400 €

Jagodina

646
Sale, land lot, 646m², Jagodina, Srbija
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina

60,000 €

Centar

1 room 0 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina
Zemljište in Deonica

Sale, land lot, 5241m², Deonica, Jagodina

17,000 €

Deonica

5241
Sale, land lot, 5241m², Deonica, Jagodina
Zemljište in Deonica

Sale, land lot, 2785m², Deonica, Jagodina

15,000 €

Deonica

2785
Sale, land lot, 2785m², Deonica, Jagodina