25,000 €
  • Sale, land lot, 816m², Trnava, Jagodina - image 1
  • Sale, land lot, 816m², Trnava, Jagodina - image 2
  • Sale, land lot, 816m², Trnava, Jagodina - image 3
  • Sale, land lot, 816m², Trnava, Jagodina - image 4
  • Sale, land lot, 816m², Trnava, Jagodina - image 5
25,000 € (31 €/m²)
816 m²

Sale, land lot, 816m², Trnava, Jagodina

Trnava, Jagodina Srbija

Property description

Potreban Vam je plac za izgradnju kuće?
E zato mi imamo rešenje za sve vaše probleme.
Plac je povšine 8.16 ari, nalazi se u naselju Trnava na 30 metara od glavnog puta gde su svi potrebni priključci u blizini.Tačnije Struja preko puta a voda i gas na 20 metara.
U pitanju je gradsko građevinsko zemljište i dozvoljena je gradnja.
Za više informacija pozovite:

06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***

Real estate details

Ad ID
534947
Published
18.03.2026
Updated
27.03.2026
Property Type

Land lot

Area

816m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.64 €

Down payment 5,000 €

Monthly installment
121 €

240 total installments

Loan amount
20,000 €
Down payment
5,000 €
Total interest
9,087 €
Total payment
29,087 €

Area

816m²

Kuća in Trnava

Sale, house, 43m², Trnava, Jagodina

36,200 €

Trnava

0 43
Sale, house, 43m², Trnava, Jagodina
Kuća in Trnava

Sale, house, 379m², Trnava, Jagodina

295,000 €

Trnava

0 379
Sale, house, 379m², Trnava, Jagodina
Zemljište in Trnava

Sale, land lot, 1207m², Trnava, Jagodina

9,000 €

Trnava

1207
Sale, land lot, 1207m², Trnava, Jagodina
Zemljište in Trnava

Sale, land lot, 1100m², Trnava, Jagodina

9,500 €

Trnava

1100
Sale, land lot, 1100m², Trnava, Jagodina
Kuća in Trnava