72,000 €
72,000 € (18 €/m²)
3986 m²

Sale, land lot, 3986m², Jagodina, Srbija

Jagodina, Srbija

Property description

Prodaje se plac površine 39 ari, smešten u blizini grada, na odličnoj lokaciji.
Prilaz placu je asfaltni put, a povezanost sa gradom je veoma dobra, što omogućava brz i jednostavan pristup.

Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, porodične kuće ili kao investicija.
Mirno okruženje uz odličnu dostupnost svih gradskih sadržaja.

Vlasništvo uredno.

064/8-/8-/8-222-441

Real estate details

Ad ID
517932
Published
01.02.2026
Updated
04.03.2026
Property Type

Land lot

Area

3986m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 18.06 €

Down payment 14,400 €

Monthly installment
349 €

240 total installments

Loan amount
57,600 €
Down payment
14,400 €
Total interest
26,171 €
Total payment
83,771 €

Area

3986m²

Zemljište in Deonica

Sale, land lot, 2996m², Deonica, Jagodina

2,500 €

Deonica

2996
Sale, land lot, 2996m², Deonica, Jagodina
Stan in Aqua park

Sale, two bedroom apartment, 52m², Aqua park, Jagodina

86,000 €

Aqua park

2 rooms 0 52
Sale, two bedroom apartment, 52m², Aqua park, Jagodina
Zemljište in Jagodina

Sale, land lot, 646m², Jagodina, Srbija

8,400 €

Jagodina

646
Sale, land lot, 646m², Jagodina, Srbija
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina