15,500 €
  • Sale, land lot, 4015m², Ribare, Jagodina - image 1
  • Sale, land lot, 4015m², Ribare, Jagodina - image 2
15,500 € (4 €/m²)
4015 m²

Sale, land lot, 4015m², Ribare, Jagodina

Ribare, Jagodina Srbija

Property description

PLAC U NASELJENOM DELU – RIBARE, KOD JAGODINE u blizini diskoteke Delfin!
Građevinsko zemljište | Mogućnost gradnje | Odlična cena!

U prilici ste da kupite plac u građevinskoj zoni, u naseljenom i mirnom delu sela Ribare, nadomak Jagodine – idealno mesto za vašu buduću kuću, vikendicu ili porodični dom!
Širina placa je 30 metara.

✔️ Plac se nalazi u okviru građevinskog zemljišta
✔️ Mogućnost gradnje odmah – bez komplikacija
✔️ Dovoljno prostora i za baštu, voćnjak ili letnjikovac
✔️ Infrastruktura u blizini – pristupni put, komunalije
✔️ Mirno, uređeno i naseljeno okruženje
✔️ Cena je izuzetno povoljna – vrednost placa je veća!

Idealna prilika za one koji znaju koliko lokacija znači!

Pozovite odmah i saznajte više – ovakve ponude se ne zadržavaju dugo!
Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!

Real estate details

Ad ID
483164
Published
21.10.2025
Updated
12.03.2026
Property Type

Land lot

Area

4015m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3.86 €

Down payment 3,100 €

Monthly installment
75 €

240 total installments

Loan amount
12,400 €
Down payment
3,100 €
Total interest
5,634 €
Total payment
18,034 €

Agency (intermediary)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registration number

2006

Location

Jagodina

Ribare

Area

4015m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Ribare

Sale, house, 500m², Ribare, Jagodina

105,000 €

Ribare

6 rooms 0 500
Sale, house, 500m², Ribare, Jagodina
Kuća in Ribare

Sale, house, 75m², Ribare, Jagodina

59,500 €

Ribare

2 rooms 0 75
Sale, house, 75m², Ribare, Jagodina
Kuća in Ribare

Sale, house, 113m², Ribare, Jagodina

170,000 €

Ribare

2 rooms 0 113
Sale, house, 113m², Ribare, Jagodina
Zemljište in Ribare

Sale, land lot, 700m², Ribare, Jagodina

18,000 €

Ribare

700
Sale, land lot, 700m², Ribare, Jagodina
Kuća in Ribare

Sale, house, 117m², Ribare, Jagodina