65,000 €
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 2
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 3
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 4
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 5
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 6
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 7
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 8
  • Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija - image 9
65,000 € (24 €/m²)
2727 m²

Sale, land lot, 2727m², Jagodina, Srbija

Jagodina, Srbija

Property description

Parcela ima odlučnu lokaciju površina placa je 27,27 ari, prostrana je , ima izvedene sve priključke na parceli struja,gradska voda, sengrup na parceli, a prosla je pored placa i gradska kanalizacija.
Parcela se nalazi neposredno do teniskih terena prema Vinorači. Sastavni deo parcele je i prilazni put.
Može i zamena za adekvatnu nekretninu u gradu.

Real estate details

Ad ID
440851
Published
10.07.2025
Updated
15.04.2026
Property Type

Land lot

Area

2727m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 23.84 €

Down payment 13,000 €

Monthly installment
315 €

240 total installments

Loan amount
52,000 €
Down payment
13,000 €
Total interest
23,626 €
Total payment
75,626 €

Area

2727m²

Zemljište in Dragocvet

Sale, land lot, 1520m², Dragocvet, Jagodina

4,000 €

Dragocvet

1520
Sale, land lot, 1520m², Dragocvet, Jagodina
Stan in Tabane

Sale, one bedroom apartment, 41m², Tabane, Jagodina

45,000 €

Tabane

1 room 0 41
Sale, one bedroom apartment, 41m², Tabane, Jagodina
Kuća in Tabane

Sale, house, 73m², Tabane, Jagodina

85,000 €

Tabane

0 73
Sale, house, 73m², Tabane, Jagodina
Poslovni prostor in Tabane

Sale, office space, 16m², Tabane, Jagodina

9,000 €

Tabane