1,420 €
1,420 € (1 €/m²)
2300 m²

Sale, land lot, 2300m², Novo Lanište, Jagodina

Novo Lanište, Jagodina Srbija

Property description

Jednosoban stan u samom centru grada idealan kako za starije osobe tako i za porodicu.

U blizini su bolnica, pijaca, veliki marketi, škole...

Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase.

Prodaje se u kompletu sa svim stvarima, može i bez stvari.

Real estate details

Ad ID
440775
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

2300m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 0.62 €

Down payment 284 €

Monthly installment
7 €

240 total installments

Loan amount
1,136 €
Down payment
284 €
Total interest
516 €
Total payment
1,652 €

Area

2300m²

Zemljište in Novo Lanište

Sale, land lot, 7180m², Novo Lanište, Jagodina

8,500 €

Novo Lanište

7180
Sale, land lot, 7180m², Novo Lanište, Jagodina
Zemljište in Novo Lanište

Sale, land lot, 4599m², Novo Lanište, Jagodina

6,500 €

Novo Lanište

4599
Sale, land lot, 4599m², Novo Lanište, Jagodina
Zemljište in Dragocvet

Sale, land lot, 1520m², Dragocvet, Jagodina

4,000 €

Dragocvet

1520
Sale, land lot, 1520m², Dragocvet, Jagodina
Stan in Tabane

Sale, one bedroom apartment, 41m², Tabane, Jagodina