11,500 €
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 1
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 2
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 3
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 4
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 5
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 6
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 7
  • Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina - image 8
11,500 € (10 €/m²)
1183 m²

Sale, land lot, 1183m², Rakitovo, Jagodina

Rakitovo, Jagodina Srbija

Property description

Pravougaoni plac u Rakitovu na 2km od centra Jagodine. Plac je idealan za izgradnju vikendice.

Real estate details

Ad ID
440418
Published
10.07.2025
Updated
15.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1183m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 9.72 €

Down payment 2,300 €

Monthly installment
56 €

240 total installments

Loan amount
9,200 €
Down payment
2,300 €
Total interest
4,180 €
Total payment
13,380 €

Area

1183m²

Kuća in Rakitovo

Sale, house, 280m², Rakitovo, Jagodina

170,000 €

Rakitovo

6 rooms 0 280
Sale, house, 280m², Rakitovo, Jagodina
Kuća in Rakitovo

Sale, house, 116m², Rakitovo, Jagodina

140,000 €

Rakitovo

2 rooms 0 116
Sale, house, 116m², Rakitovo, Jagodina
Kuća in Rakitovo

Sale, house, 200m², Rakitovo, Jagodina

85,000 €

Rakitovo

3 rooms 0 200
Sale, house, 200m², Rakitovo, Jagodina
Kuća in Rakitovo

Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina

80,000 €

Rakitovo

4 rooms 0 174
Sale, house, 174m², Rakitovo, Jagodina