15,000 €
15,000 € (30 €/m²)
500 m²

Sale, land lot, 500m², Štipljanski put, Jagodina

Štipljanski put, Jagodina Srbija

Property description

Na prodaju plac površine 5 ari, savršen za izgradnju porodične kuće!
- Lokacija: Udaljen samo 1 km od grada – dovoljno blizu za brz i lak pristup svim gradskim sadržajima, a opet u mirnom i prijatnom okruženju.
- Asfaltni put vodi direktno do samog placa – bez makadama i nepristupačnih puteva.
- Kompletna infrastruktura: Voda, struja, kanalizacija i gas – svi priključci su dostupni!

Plac je pravilnog oblika, lako dostupan i spreman za gradnju. Pogodan je za izgradnju kuće, vikendice ili investicionu gradnju.

✅ Uknjiženo
✅ Privatna svojina
✅ Bez tereta

Ne propustite priliku da investirate u savršeno mesto za život ili odmor – mir, priroda i blizina grada na jednom mestu!
Za više informacija i razgledanje, pozovite:

06*/****-***
06*/****-***

Real estate details

Ad ID
414911
Published
25.06.2025
Property Type

Land lot

Area

500m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.00 €

Down payment 3,000 €

Monthly installment
73 €

240 total installments

Loan amount
12,000 €
Down payment
3,000 €
Total interest
5,452 €
Total payment
17,452 €

Area

500m²

Zemljište in Štipljanski put

Sale, land lot, 2189m², Štipljanski put, Jagodina

18,000 €

Štipljanski put

2189
Sale, land lot, 2189m², Štipljanski put, Jagodina
Zemljište in Štipljanski put

Sale, land lot, 1848m², Štipljanski put, Jagodina

22,200 €

Štipljanski put

1848
Sale, land lot, 1848m², Štipljanski put, Jagodina
Zemljište in Štipljanski put

Sale, land lot, 184800m², Štipljanski put, Jagodina

22,176 €

Štipljanski put

184800
Sale, land lot, 184800m², Štipljanski put, Jagodina