19,500 €
  • Sale, land lot, 265m², Vranovac, Jagodina - image 1
  • Sale, land lot, 265m², Vranovac, Jagodina - image 2
  • Sale, land lot, 265m², Vranovac, Jagodina - image 3
  • Sale, land lot, 265m², Vranovac, Jagodina - image 4
  • Sale, land lot, 265m², Vranovac, Jagodina - image 5
19,500 € (74 €/m²)
265 m²

Sale, land lot, 265m², Vranovac, Jagodina

Vranovac, Jagodina Srbija

Property description

Velika parcela od 2,65 h na 15km od Jagodine u ataru sela Vranovac . Ukupnu površinu zemlje čine spojene tri parcele u jednu celinu. Parcela je poljoprivredno zemljište veoma zgodna za bilo koju poljoprivrednu kulturu ,a može poslužiti za podizanje solarnih panela obzirom da je parcela celog dana okrenuta ka suncu. Do parcele iz Jagodine se dolazi asfaltnim putem,nekih 15k i 700m makadam putem. Parcela ima odličan prilaz,a na samo 300m se nalazi najbliži priključak za struju.
Od istog vlasnika,po potrebi,se može kupiti i veća površina zemlje.
Za više informacija kontaktirajte nas.

065/8-/8-/8-222-441

Real estate details

Ad ID
403650
Published
19.06.2025
Property Type

Land lot

Area

265m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 73.58 €

Down payment 3,900 €

Monthly installment
95 €

240 total installments

Loan amount
15,600 €
Down payment
3,900 €
Total interest
7,088 €
Total payment
22,688 €

Area

265m²

Kuća in Vranovac

Sale, house, 78m², Vranovac, Jagodina

24,000 €

Vranovac

2 rooms 0 78
Sale, house, 78m², Vranovac, Jagodina
Zemljište in Jagodina

Sale, land lot, 646m², Jagodina, Srbija

8,400 €

Jagodina

646
Sale, land lot, 646m², Jagodina, Srbija
Stan in Centar

Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina

60,000 €

Centar

1 room 0 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Centar, Jagodina
Zemljište in Deonica

Sale, land lot, 5241m², Deonica, Jagodina

17,000 €

Deonica