123,600 €
  • Sale, land lot, 2800m², Banja Vrdnik, Irig - image 1
  • Sale, land lot, 2800m², Banja Vrdnik, Irig - image 2
  • Sale, land lot, 2800m², Banja Vrdnik, Irig - image 3
  • Sale, land lot, 2800m², Banja Vrdnik, Irig - image 4
  • Sale, land lot, 2800m², Banja Vrdnik, Irig - image 5
123,600 € (44 €/m²)
2800 m²

Sale, land lot, 2800m², Banja Vrdnik, Irig

Banja Vrdnik, Irig Srbija

Property description

Na prodaju perfektan plac od 2746m2 u Vrdniku u vikend naselju. Plac je fantastično pozicioniran sa savršenim pogledom na Srem. Pored placa se nalaze svi priključci za buduću gradnju.
Plac je za svaku preporuku,vredi pogledati!
Agencijska provizija 3% uključena u cenu.
Za sve dodatne informacije,kontakt telefon Nikola Ljuboja-reg.posrednika 1405, br.licence 3904 agencija N nekretnine

Real estate details

Ad ID
443512
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

2800m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 44.14 €

Down payment 24,720 €

Monthly installment
599 €

240 total installments

Loan amount
98,880 €
Down payment
24,720 €
Total interest
44,926 €
Total payment
143,806 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Irig

Banja Vrdnik

Area

2800m²

Kuća in Banja Vrdnik

Sale, house, 38m², Banja Vrdnik, Irig

105,000 €

Banja Vrdnik

1 room 0 38
Sale, house, 38m², Banja Vrdnik, Irig
Stan in Banja Vrdnik

Sale, two bedroom apartment, 44m², Banja Vrdnik, Irig

135,960 €

Banja Vrdnik

2 rooms 0 44
Sale, two bedroom apartment, 44m², Banja Vrdnik, Irig
Kuća in Banja Vrdnik

Sale, house, 113m², Banja Vrdnik, Irig

125,000 €

Banja Vrdnik

4 rooms 1 bathroom 113
Sale, house, 113m², Banja Vrdnik, Irig
Zemljište in Banja Vrdnik