33,500 €
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 4
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 5
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 6
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 7
  • Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija - image 8
33,500 € (13 €/m²)
2600 m²

Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija

Čortanovci, Inđija Srbija

Property description

PRODAJA PLACA 26 ARI – VIKEND ZONA ČORTANOVCI

*Na prodaju odličan plac u jednoj od najtraženijih vikend zona u Čortanovcima – savršeno mesto za beg iz grada i uživanje u prirodi.

*Osnovne informacije:

-Površina: 26 ari
-Front: 42 metra (idealan za gradnju)
-Prilaz: tucanik put
-Struja: dostupna u blizini placa
-Voda: moguć bunar ili bazen

*Samo 300 m od glavnog puta Novi Sad – Beograd
*Brza i laka dostupnost iz oba grada
*Okruženje: mir, tišina i puno zelenila
*Vikend zona – bez gradske gužve i buke
*Savršeno za: vikendicu, porodično imanje, ili investiciju

*Veliki front daje fleksibilnost za projekat (kuća, više objekata, dvorište, bazen…)
*Dovoljna površina za privatnost i uživanje u prirodi
*Blizina puta + mirna lokacija = idealan balans
*Sve popularnija lokacija – dobra prilika za ulaganje

Pozovite za više informacija i dogovor oko obilaska.

Agencija Dva zvona
+06*/****-***

Real estate details

Ad ID
549165
Published
23.04.2026
Updated
23.04.2026
Property Type

Land lot

Area

2600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 12.88 €

Down payment 6,700 €

Monthly installment
162 €

240 total installments

Loan amount
26,800 €
Down payment
6,700 €
Total interest
12,177 €
Total payment
38,977 €

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Inđija

Čortanovci

Area

2600m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Čortanovci

Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija

128,750 €

Čortanovci

3 rooms 0 38
Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija

59,500 €

Čortanovci

1700
Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija

77,250 €

Čortanovci

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 6400m², Čortanovci, Inđija

33,500 €

Čortanovci

6400
Sale, land lot, 6400m², Čortanovci, Inđija