42,500 €
  • Sale, land lot, 5700m², Novi Slankamen, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 5700m², Novi Slankamen, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 5700m², Novi Slankamen, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 5700m², Novi Slankamen, Inđija - image 4
42,500 € (7 €/m²)
5700 m²

Sale, land lot, 5700m², Novi Slankamen, Inđija

Novi Slankamen, Inđija Srbija

Property description

PLAC SA VIKEND OBJEKTOM – NOVI SLANKAMEN – FRONT 40m

*Na prodaju odličan plac u Novom Slankamenu, idealan za odmor, investiciju ili izgradnju više objekata.

*Površina: 57 ari

*Front: čak 40 metara

*Postojeći objekat: vikend objekat cca 23 m² (za rekonstrukciju)

*širok front – odličan za parcelaciju

*mogućnost podele na više građevinskih parcela

* mirna lokacija, idealna za vikend naselje ili investiciju

*odličan odnos cene i potencijala

* mogućnost uvođenja struje

*voda – bunar ili bazen (cisterna)

*pristupačan teren

*Objekat nije uknjižen – prodaja se vodi kao plac, što ostavlja mogućnost kupcu da organizuje gradnju po sopstvenim potrebama.

*Moguća zamena

*Deo sredstava – po dogovoru

Za više informacija i obilazak, slobodno pozovite.

Agencija Dva zvona
+06*/****-***

Real estate details

Ad ID
539093
Published
28.03.2026
Updated
21.04.2026
Property Type

Land lot

Area

5700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 7.46 €

Down payment 8,500 €

Monthly installment
206 €

240 total installments

Loan amount
34,000 €
Down payment
8,500 €
Total interest
15,448 €
Total payment
49,448 €

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Inđija

Novi Slankamen

Area

5700m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Novi Slankamen

Sale, house, 200m², Novi Slankamen, Inđija

159,000 €

Novi Slankamen

5 rooms 0 200
Sale, house, 200m², Novi Slankamen, Inđija
Kuća in Novi Slankamen

Sale, house, 70m², Novi Slankamen, Inđija

50,000 €

Novi Slankamen

1 room 1 bathroom 70
Sale, house, 70m², Novi Slankamen, Inđija
Kuća in Novi Slankamen

Sale, house, 131m², Novi Slankamen, Inđija

309,000 €

Novi Slankamen

4 rooms 0 131
Sale, house, 131m², Novi Slankamen, Inđija
Kuća in Novi Slankamen

Sale, house, 91m², Novi Slankamen, Inđija