88,000 €
  • Sale, land lot, 2000m², Čortanovci, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 2000m², Čortanovci, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 2000m², Čortanovci, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 2000m², Čortanovci, Inđija - image 4
  • Sale, land lot, 2000m², Čortanovci, Inđija - image 5
  • Sale, land lot, 2000m², Čortanovci, Inđija - image 6
88,000 € (44 €/m²)
2000 m²

Sale, land lot, 2000m², Čortanovci, Inđija

Čortanovci, Inđija Srbija

Property description

Na prodaju ravan plac koji se nalazi nedaleko od centra Čotranovaca, a ipak dovoljno udaljen i izolovan od gradske buke.
Sa kraja ove parcele pruža se izvanredan panoramski pogled na Dunav.
Infrastruktura: asfaltni put - struja - gas
Ishodovane su informacije o lokaciji, geomehanika, građevinska dozvola, projekat za kuću sa bazenom.
Idealno za izgradnju porodičnog objekta za odmor.
Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu.
Za više informacija možete nas kontaktirati na 06*/****-*** ili 06*/****-***, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Alekse Šantića 64 Novi Sad.

Real estate details

Ad ID
475188
Published
01.10.2025
Updated
05.04.2026
Property Type

Land lot

Area

2000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 44.00 €

Down payment 17,600 €

Monthly installment
427 €

240 total installments

Loan amount
70,400 €
Down payment
17,600 €
Total interest
31,986 €
Total payment
102,386 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Inđija

Čortanovci

Area

2000m²

Kuća in Čortanovci

Sale, house, 20m², Čortanovci, Inđija

61,800 €

Čortanovci

1 room 1 bathroom 20
Sale, house, 20m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija

128,750 €

Čortanovci

3 rooms 0 38
Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija

59,500 €

Čortanovci

1700
Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija

77,250 €

Čortanovci

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija