23,500 €
  • Sale, land lot, 1200m², Čortanovci, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 1200m², Čortanovci, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 1200m², Čortanovci, Inđija - image 3
23,500 € (20 €/m²)
1200 m²

Sale, land lot, 1200m², Čortanovci, Inđija

Čortanovci, Inđija Srbija

Property description

Beli Vrh, Čortanovci – 12 ari | 23.500 € | Voda i Struja | Pogled | Vikend zona

*Beli Vrh – Fruška gora, jedna od najtraženijih lokacija između Beograda i Novog Sada, sada nudi retku priliku – parcela od 12 ari, idealna za gradnju vikendice, porodične kuće ili kao investicija.

*Osnovne informacije:

*Površina: 12 ari (ravno zemljište, pravougaoni oblik)
Struja: postoji na placu
Voda: mogućnost bunara ili bazena
Prilaz: 200 metara letnjeg zemljanog puta, ostalo tucanik – prohodno tokom cele godine
Tip zemljišta: građevinsko izvan građevinskog područja

Zašto Beli Vrh?

*Nadmorska visina oko 300 m – stalna cirkulacija čistog vazduha i prijatna klima
*Jedna od najlepših tačaka Fruške gore sa pogledom u daljinu
*Sve popularnije područje za vikendice, eko projekte i miran život van gradske vreve

*Lokacija i povezanost:
*23 km od Novog Sada
*60 km od Beograda
*Brza povezanost putem Novi Sad – Beograd
*Blizina železničke stanice (3 km) i gradskog autobusa
*Pristupačno tokom cele godine

*Idealno za:
*Vikend kuću ili porodičnu kuću sa bazenom
*Mini voćnjak, plantažu lavande, organsku baštu
*Prostor za joga retreat, atelje, ili eko turizam
*Investiciju sa sigurnim rastom vrednosti zemljišta

*Pozovite za više informacija i dogovor oko gledanja parcele.

***Agencija Dva zvona 1963***
+06*/****-***

Real estate details

Ad ID
462911
Published
29.08.2025
Updated
25.02.2026
Property Type

Land lot

Area

1200m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 19.58 €

Down payment 4,700 €

Monthly installment
114 €

240 total installments

Loan amount
18,800 €
Down payment
4,700 €
Total interest
8,542 €
Total payment
27,342 €

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Inđija

Čortanovci

Area

1200m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Čortanovci

Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija

128,750 €

Čortanovci

3 rooms 0 38
Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija

59,500 €

Čortanovci

1700
Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija

77,250 €

Čortanovci

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija

33,500 €

Čortanovci

2600
Sale, land lot, 2600m², Čortanovci, Inđija