15,000 €
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 4
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 5
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 6
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 7
  • Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija - image 8
15,000 € (9 €/m²)
1666 m²

Sale, land lot, 1666m², Beška, Inđija

Beška, Inđija Srbija

Property description

Plac u blizini Dunava i mosta kod Beške. Zemljište u građevinskom području. Plac je većim delom pod nagibom. Makadamski put pored placa. Priključak za struju na putu. U blizini stambeni objekti, vikend naselje, plaža Beška, poznati restorani Sidro i Stari Alas.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Real estate details

Ad ID
448640
Published
18.07.2025
Updated
06.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1666m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 9.00 €

Down payment 3,000 €

Monthly installment
73 €

240 total installments

Loan amount
12,000 €
Down payment
3,000 €
Total interest
5,452 €
Total payment
17,452 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Vesta Nekretnine

Registration number

663

Location

Inđija

Beška

Area

1666m²

Kuća in Beška

Sale, house, 35m², Beška, Inđija

31,500 €

Beška

2 rooms 0 35
Sale, house, 35m², Beška, Inđija
Kuća in Beška

Sale, house, 120m², Beška, Inđija

71,400 €

Beška

4 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Beška, Inđija
Stan in Beška

Sale, one bedroom apartment, 45m², Beška, Inđija

82,400 €

Beška

1 room 1 bathroom 45
Sale, one bedroom apartment, 45m², Beška, Inđija
Kuća in Beška

Sale, house, 172m², Beška, Inđija

123,000 €

Beška

6 rooms 0 172
Sale, house, 172m², Beška, Inđija
Kuća in Beška