21,200 €
21,200 € (8 €/m²)
2700 m²

Sale, land lot, 2700m², Slankamenački vinogradi, Inđija

Slankamenački vinogradi, Inđija Srbija

Property description

Plac u neposrednoj blizini Dunava u vikend naselju. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u opštini Inđija. Ono je prvobitno bilo vikend naselje vinogradara koje je vremenom preraslo u stalno naselje koje iz godine u godinu privlači sve veći broj ljudi. Mesto idealno za odmor u mirnom okruženju idealnom za beg iz gradske buke i vreline, jer se mesto nalazi na svega 30ak minuta vožnje od grada i odlično je povezano sa auto-putem E75.

Plac pogodan za postavljanje montažnog objekta za vikend boravak.

Plac se nalazi na 500m udaljenosti od asfaltnog puta. Front 26m, plac pravilnog oblika.

U cenu je uračunata agencijska provizija.

Za više informacija kontakt telefon 06*/****-*** Jelena Bogojević - licenca br. 3917 - N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad.

Real estate details

Ad ID
443516
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

2700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 7.85 €

Down payment 4,240 €

Monthly installment
103 €

240 total installments

Loan amount
16,960 €
Down payment
4,240 €
Total interest
7,706 €
Total payment
24,666 €

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Inđija

Slankamenački vinogradi

Area

2700m²

Zemljište in Slankamenački vinogradi

Sale, land lot, 2000m², Slankamenački vinogradi, Inđija

23,320 €

Slankamenački vinogradi

2000
Sale, land lot, 2000m², Slankamenački vinogradi, Inđija
Kuća in Slankamenački vinogradi

Sale, house, 150m², Slankamenački vinogradi, Inđija

82,500 €

Slankamenački vinogradi

0 150
Sale, house, 150m², Slankamenački vinogradi, Inđija
Stan in Centar

Sale, three bedroom apartment, 65m², Centar, Inđija

72,000 €

Centar

3 rooms 1 bathroom 65
Sale, three bedroom apartment, 65m², Centar, Inđija