41,500 €
  • Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija - image 4
  • Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija - image 5
  • Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija - image 6
  • Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija - image 7
41,500 € (7 €/m²)
6000 m²

Sale, land lot, 6000m², Čortanovci, Inđija

Čortanovci, Inđija Srbija

Property description

IDEALNA PRILIKA! Veliki plac 60 ari blizu glavnog puta – Čortanovci

Prodaje se prostran plac površine 60 ari, smešten blizu glavnog puta, na svega 25 minuta od Novog Sada, u blizini sela Čortanovci – savršeno mesto za vašu vikendicu, imanje ili poslovni objekat!

Glavne prednosti:
BLIZU GLAVNOG PUTA
• Prelep pogled na zelenilo – mir, priroda i privatnost
• Objekat na placu – manja zidana prostorija kao početak vašeg projekta
• Infrastruktura: struja, mogućnost priključka na gas
• Voda dostupna na 12 m – moguće kopanje bunara ili ugradnja bazena

Zašto je ovo dobra investicija?

Retko u ponudi ovako velika površina, uz put, sa svim priključcima i potencijalom, po izuzetno povoljnoj ceni!

Ne propustite!

Pozovite nas i saznajte sve detalje – Agencija Dva Zvona 1963 Nekretnine

+06*/****-***

Real estate details

Ad ID
440045
Published
10.07.2025
Updated
13.05.2026
Property Type

Land lot

Area

6000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 6.92 €

Down payment 8,300 €

Monthly installment
201 €

240 total installments

Loan amount
33,200 €
Down payment
8,300 €
Total interest
15,085 €
Total payment
48,285 €

Agency (intermediary)

Agencija za nekretnine DVA ZVONA 1963

Registration number

1472

Location

Inđija

Čortanovci

Area

6000m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Čortanovci

Sale, house, 20m², Čortanovci, Inđija

61,800 €

Čortanovci

1 room 1 bathroom 20
Sale, house, 20m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija

128,750 €

Čortanovci

3 rooms 0 38
Sale, house, 38m², Čortanovci, Inđija
Zemljište in Čortanovci

Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija

59,500 €

Čortanovci

1700
Sale, land lot, 1700m², Čortanovci, Inđija
Kuća in Čortanovci

Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija

77,250 €

Čortanovci

3 rooms 0 120
Sale, house, 120m², Čortanovci, Inđija