284,000 €
  • Sale, land lot, 7090m², Stari Slankamen, Inđija - image 1
  • Sale, land lot, 7090m², Stari Slankamen, Inđija - image 2
  • Sale, land lot, 7090m², Stari Slankamen, Inđija - image 3
  • Sale, land lot, 7090m², Stari Slankamen, Inđija - image 4
  • Sale, land lot, 7090m², Stari Slankamen, Inđija - image 5
284,000 € (40 €/m²)
7090 m²

Sale, land lot, 7090m², Stari Slankamen, Inđija

Stari Slankamen, Inđija Srbija

Property description

Plac veličine 70,90ari isparcelisan na 4 jednake parcele, nalazi se u delu Slankamena u neposrednoj blizini Dunava gde je moguće odmah priključiti vodu i struju.
Do placa se dolazi makadamskim putem, plac je ograđen. Postoji izdata informacija o lokaciji. Plac je uknjižen kao građevinsko zemljište izvan građevinskog područja.
Plac se nalazi u neposrednoj blizini poznate vinarije „Šapat“ i poznatog vikend naselja Slankamen.
Cena po aru iznosi 4.000€ i plac se može kupiti samo kao ceo, bez ozbira što je isparcelisan na 4 parcele.
Plac je udaljen od Beograda 53 km.

Agencijska provizija u skladu sa opštom uslovima poslovanja.

Real estate details

Ad ID
370548
Published
28.04.2025
Property Type

Land lot

Area

7090m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 40.06 €

Down payment 56,800 €

Monthly installment
1,377 €

240 total installments

Loan amount
227,200 €
Down payment
56,800 €
Total interest
103,229 €
Total payment
330,429 €

Area

7090m²

Kuća in Stari Slankamen

Sale, house, 126m², Stari Slankamen, Inđija

103,000 €

Stari Slankamen

5 rooms 0 126
Sale, house, 126m², Stari Slankamen, Inđija
Zemljište in Stari Slankamen

Sale, land lot, 6800m², Stari Slankamen, Inđija

95,790 €

Stari Slankamen

6800
Sale, land lot, 6800m², Stari Slankamen, Inđija
Kuća in Stari Slankamen

Sale, house, 150m², Stari Slankamen, Inđija

100,000 €

Stari Slankamen

3 rooms 1 bathroom 150
Sale, house, 150m², Stari Slankamen, Inđija