4,800 €
4,800 € (1 €/m²)
5960 m²

Sale, land lot, 5960m², Paljane, Ćuprija

Paljane, Ćuprija Srbija

Property description

Na prodaju dve parcele u mestu Paljane (jedna pored druge): njiva i šuma ukupne površine 59,6 ari.
Parcele se nalaze na mirnoj lokaciji, pogodne za različite namene – od poljoprivredne proizvodnje do potencijalnog investiranja.
Čisto vlasništvo, uredna dokumentacija.
Za više informacija i razgledanje, pozovite nas:
06*/****-***
06*/****-***
06*/****-***

Real estate details

Ad ID
468400
Published
12.09.2025
Property Type

Land lot

Area

5960m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 0.81 €

Down payment 960 €

Monthly installment
23 €

240 total installments

Loan amount
3,840 €
Down payment
960 €
Total interest
1,745 €
Total payment
5,585 €

Area

5960m²

Kuća in Paljane

Sale, house, 44m², Paljane, Ćuprija

13,000 €

Paljane

1 room 0 44
Sale, house, 44m², Paljane, Ćuprija
Kuća in Paljane

Sale, house, 149m², Paljane, Ćuprija

30,000 €

Paljane

3 rooms 0 149
Sale, house, 149m², Paljane, Ćuprija
Stan in Ćuprija

Sale, two bedroom apartment, 50m², Ćuprija, Srbija

49,000 €

Ćuprija

2 rooms 0 50
Sale, two bedroom apartment, 50m², Ćuprija, Srbija
Kuća in Tonja

Sale, house, 53m², Tonja, Ćuprija

13,000 €