66,200 €
  • Sale, land lot, 1324m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 1324m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 1324m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 1324m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
66,200 € (50 €/m²)
1324 m²

Sale, land lot, 1324m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Odličan plac u blizini avalskog puta prema Ripnju.

Struja, voda, gas uz plac koji je deljiv na više parcela.

Cena po aru 5.000eur.

Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
553794
Published
05.05.2026
Updated
08.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1324m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 50.00 €

Down payment 13,240 €

Monthly installment
321 €

240 total installments

Loan amount
52,960 €
Down payment
13,240 €
Total interest
24,063 €
Total payment
77,023 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Megastan Nekretnine

Registration number

298

Location

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Area

1324m²

Stan in Dušanovac

Sale, three bedroom apartment, 73m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

312,900 €

Dušanovac

3 rooms 1 bathroom 73
Verified Stan in Brace Jerković

Sale, one bedroom apartment, 38m², Brace Jerković, Voždovac Sve Podlokacije

120,000 €

Brace Jerković

1 room 1 bathroom 38
Stan in Voždovac Sve Podlokacije