12,300 €
  • Sale, land lot, 946m², Mala Moštanica, Obrenovac - image 1
  • Sale, land lot, 946m², Mala Moštanica, Obrenovac - image 2
12,300 € (13 €/m²)
946 m²

Sale, land lot, 946m², Mala Moštanica, Obrenovac

Mala Moštanica, Obrenovac Beograd Srbija

Property description

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice.

Plac se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, sa dosta zelenila, što ga čini savršenim za beg od gradske gužve, a opet na dobroj udaljenosti od Beograda.

Površina: 9,46 ari

Tiho i mirno naselje
Odlična investicija za budućnost
PZakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!
06*/****-*** 999 ,
06*/****-*** 999
Dostupni smo Vam non stop!
24 / 7 / 365
i subotom i nedeljom i praznicima!ogodno za porodično stanovanje ili vikend objekat

Real estate details

Ad ID
541359
Published
04.04.2026
Updated
01.05.2026
Property Type

Land lot

Area

946m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 13.00 €

Down payment 2,460 €

Monthly installment
60 €

240 total installments

Loan amount
9,840 €
Down payment
2,460 €
Total interest
4,471 €
Total payment
14,311 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

KARDINAL RESIDENCE NEKRETNINE

Registration number

2006

Location

Obrenovac

Mala Moštanica

Area

946m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Zemljište in Mala Moštanica

Sale, land lot, 4100m², Mala Moštanica, Obrenovac

20,000 €

Mala Moštanica

4100
Sale, land lot, 4100m², Mala Moštanica, Obrenovac
Zemljište in Mala Moštanica

Sale, land lot, 8600m², Mala Moštanica, Obrenovac

88,000 €

Mala Moštanica

8600
Sale, land lot, 8600m², Mala Moštanica, Obrenovac
Zemljište in Mala Moštanica

Sale, land lot, 3100m², Mala Moštanica, Obrenovac

32,000 €

Mala Moštanica

3100
Sale, land lot, 3100m², Mala Moštanica, Obrenovac