90,000 €
  • Sale, land lot, 4990m², Trebež, Barajevo - image 1
  • Sale, land lot, 4990m², Trebež, Barajevo - image 2
90,000 € (18 €/m²)
4990 m²

Sale, land lot, 4990m², Trebež, Barajevo

Trebež, Barajevo Beograd Srbija

Property description

Odličan plac, pogodan za porodičnu gradnju. Mogućnost parcelacije, uz plac priključak za struju i vodu. Plac ima otvoren pogled, u blizini su mu autobusko stajalište i radnja. Kontakt telefon . Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.

Real estate details

Ad ID
519235
Published
05.02.2026
Updated
12.05.2026
Property Type

Land lot

Area

4990m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 18.04 €

Down payment 18,000 €

Monthly installment
436 €

240 total installments

Loan amount
72,000 €
Down payment
18,000 €
Total interest
32,713 €
Total payment
104,713 €

Area

4990m²

Zemljište in Trebež

Sale, land lot, 3249m², Trebež, Barajevo

97,000 €

Trebež

3249
Sale, land lot, 3249m², Trebež, Barajevo
Kuća in Arnajevo

Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo

139,000 €

Arnajevo

3 rooms 1 bathroom 300
Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo
Kuća in Lisović

Sale, house, 356m², Lisović, Barajevo

480,000 €

Lisović

1 room 1 bathroom 356
Sale, house, 356m², Lisović, Barajevo
Kuća in Barajevo

Sale, house, 147m², Barajevo, Beograd

150,000 €

Barajevo

4 rooms 1 bathroom 147
Sale, house, 147m², Barajevo, Beograd