37,500 €
  • Sale, land lot, 700m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 700m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 700m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 700m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, land lot, 700m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
37,500 € (54 €/m²)
700 m²

Sale, land lot, 700m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Real estate details

Ad ID
51520
Published
20.05.2022
Property Type

Land lot

Area

700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 53.57 €

Down payment 7,500 €

Monthly installment
182 €

240 total installments

Loan amount
30,000 €
Down payment
7,500 €
Total interest
13,631 €
Total payment
43,631 €

Area

700m²

Stan in Dušanovac

Sale, three bedroom apartment, 75m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

321,900 €

Dušanovac

3 rooms 1 bathroom 75
Stan in Lekino Brdo

Sale, three bedroom apartment, 60m², Lekino Brdo, Voždovac Sve Podlokacije

225,000 €

Lekino Brdo

3 rooms 1 bathroom 60
Stan in Trošarina

Sale, four bedroom apartment, 114m², Trošarina, Voždovac Sve Podlokacije