20,500 €
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 4
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 5
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 6
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 7
  • Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd - image 8
20,500 € (17 €/m²)
1238 m²

Sale, land lot, 1238m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Property description

Ako tražite mir, slobodu i komadić prirode koji može postati vaš lični raj — ovo je upravo to mesto.
Na prodaju je plac od 12,38 ara u Baljevcu, ograđen sa svih strana i okupan tihom lepotom prirode. Svakog jutra možete se probuditi uz srne koje šetaju obroncima i fazane koji dolaze do samog imanja. Ovde su komšije blizu – ali nikad preblizu: taman dovoljno da osetite sigurnost, a opet punu privatnost.
Na placu se nalazi:
Planirani vinski podrum od 50 m²
Mesto predviđeno za kuću (potrebna rekonstrukcija ploče)
Trofazna struja
Bunar sa pumpom
Poljski WC sa uvedenom strujom
Dostupna gradska voda
Gas na raspolaganju
Lokacija:
400 m od autobuske stanice
1,4 km do četvorogodišnje škole
3 km do osmogodišnje škole u Draževcu
20 km od Obrenovca
36 km od Beograda
14 km od Miloša Velikog (auto-put)
Plac je pod blagom kosinom, što mu daje prelep pogled i izuzetnu ružu vetrova — savršeno za kuću, vikendicu, vinski podrum ili porodično gnezdo iz snova.
Cena: 20.500 €
Za sve informacije i dogovor: 06*/****-***
Ako želite mir, prirodu i savršen početak jednog novog poglavlja — ovo je pravo mesto.

Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
501359
Published
11.12.2025
Updated
08.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1238m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 16.56 €

Down payment 4,100 €

Monthly installment
99 €

240 total installments

Loan amount
16,400 €
Down payment
4,100 €
Total interest
7,451 €
Total payment
23,851 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Beograd

Obrenovac

Area

1238m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Stan in Obrenovac

Sale, four bedroom apartment, 125m², Obrenovac, Beograd

230,000 €

Obrenovac

4 rooms 1 bathroom 125
Sale, four bedroom apartment, 125m², Obrenovac, Beograd
Stan in Obrenovac

Sale, one bedroom apartment, 31m², Obrenovac, Beograd

69,000 €

Obrenovac

1 room 1 bathroom 31
Sale, one bedroom apartment, 31m², Obrenovac, Beograd
Verified Zemljište in Jasenak

Sale, land lot, 1225m², Jasenak, Obrenovac

9,000 €

Jasenak

1225
Sale, land lot, 1225m², Jasenak, Obrenovac