39,900 €
  • Sale, land lot, 3700m², Sopot, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 3700m², Sopot, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 3700m², Sopot, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 3700m², Sopot, Beograd - image 4
39,900 € (11 €/m²)
3700 m²

Sale, land lot, 3700m², Sopot, Beograd

Sopot, Beograd Srbija

Property description

UKNJIŽEN GRAĐEVINSKI PLAC OD 37 ARI U SIBNICI U SOPOTU NA PRODAJU! Kontakt: + Cena: 39.900€ Lokacija: Sibnica, opština Sopot Površina: 37 ari OPIS: NA PRODAJU UKNJIŽEN PLAC U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU U SOPOTU! Na samo oko 45 kilometara od Beograda, sa zapadne strane Kosmaja, prodajemo uknjižen plac površine 37 ari, do koga se dolazi lako dostupnim putem. Infrastruktura je dostupna do samog placa. Okruženje je uredjeno, bogato prirodom i čistim vazduhom, što ga čini idealnim za odmor i život van gradske gužve, a pogodan je i za investiciju, imajuci u vidu konstantan rast cena nekretnina u ovom delu Sopota. Plac je smešten blizu šume, što posebno pogoduje ljubiteljima prirode jer pruža osećaj prostransta i privatnosti, a opet je u neposrednoj blizini svih sadržaja koje zahteva savremeni život. Sibnica je odlično pozicionirana, obzirom da je infrastrukturno dobro povezana sa Barajevom, Beogradom i centrom Sopota. Idealno za izgradnju vikendice, porodičnog objekta ili nekog komercijalnog objekta (npr. etno selo i sl.). Za svaku preporuku! Uknjiženo, vlasništvo 1/1, bez tereta. Agencijska provizija 1.000 EURA fixno!

Real estate details

Ad ID
496234
Published
27.11.2025
Property Type

Land lot

Area

3700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 10.78 €

Down payment 7,980 €

Monthly installment
193 €

240 total installments

Loan amount
31,920 €
Down payment
7,980 €
Total interest
14,503 €
Total payment
46,423 €

Area

3700m²

Zemljište in Mali Požarevac

Sale, land lot, 4244m², Mali Požarevac, Sopot

103,000 €

Mali Požarevac

4244
Sale, land lot, 4244m², Mali Požarevac, Sopot
Kuća in Nemenikuće

Sale, house, 243m², Nemenikuće, Sopot

150,000 €

Nemenikuće

4 rooms 2 bathrooms 243
Sale, house, 243m², Nemenikuće, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Sale, land lot, 13532m², Mala Ivanča, Sopot

50,000 €

Mala Ivanča

13532
Sale, land lot, 13532m², Mala Ivanča, Sopot
Kuća in Sopot

Sale, house, 325m², Sopot, Beograd