149,900 €
  • Sale, land lot, 4000m², Petrovčić, Surčin - image 1
  • Sale, land lot, 4000m², Petrovčić, Surčin - image 2
149,900 € (37 €/m²)
4000 m²

Sale, land lot, 4000m², Petrovčić, Surčin

Petrovčić, Surčin Beograd Srbija

Property description

U Surčinu, u mestu Petrovčić, na odličnoj poziciji, u blizini stadiona OFC Petrovčić, nalazi se ovaj plac od 40ari. Idealan je kako za investiciju, tako i za stanovanje. Poseduje priključak za struju i vodu. Plac je u građevinskom području. Nalazi se u urbanoj sredini i postoji mogućnost priključka za gas. Uknjižen.
Agencijska provizija 2%
i

Real estate details

Ad ID
493710
Published
20.11.2025
Updated
07.03.2026
Property Type

Land lot

Area

4000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 37.48 €

Down payment 29,980 €

Monthly installment
727 €

240 total installments

Loan amount
119,920 €
Down payment
29,980 €
Total interest
54,486 €
Total payment
174,406 €

Registration number

997

Location

Surčin

Petrovčić

Area

4000m²

Zemljište in Petrovčić

Sale, land lot, 2391m², Petrovčić, Surčin

143,469 €

Petrovčić

2391
Sale, land lot, 2391m², Petrovčić, Surčin
Zemljište in Petrovčić

Sale, land lot, 19700m², Petrovčić, Surčin

420,000 €

Petrovčić

19700
Sale, land lot, 19700m², Petrovčić, Surčin
Zemljište in Petrovčić

Sale, land lot, 1000m², Petrovčić, Surčin

50,000 €

Petrovčić

1000
Sale, land lot, 1000m², Petrovčić, Surčin
Zemljište in Petrovčić

Sale, land lot, 201m², Petrovčić, Surčin