47,000 €
  • Sale, land lot, 4800m², Draževac, Obrenovac - image 1
  • Sale, land lot, 4800m², Draževac, Obrenovac - image 2
  • Sale, land lot, 4800m², Draževac, Obrenovac - image 3
  • Sale, land lot, 4800m², Draževac, Obrenovac - image 4
47,000 € (10 €/m²)
4800 m²

Sale, land lot, 4800m², Draževac, Obrenovac

Draževac, Obrenovac Beograd Srbija

Property description

Prodaje se plac površine 48 ari u Draževcu na samo 8 km od Obrenovca i 2 km od centra sela.
Blaga padina, sunčana strana - idealno za voćnjak, vinograd ili zasad lešnika.
Širina ulaznog fronta je 30 metara, a dužina placa je oko 220 metara.
Nalazi se uz asfaltni put – lak pristup tokom cele godine, mogućnost uvođenja struje i gradske vode.
Divan panoramski pogled – savršeno mesto za uživanje u prirodi.
Mirno okruženje, odlična lokacija i pogodna konfiguracija terena čine ovaj plac pravim izborom za odmor i poljoprivredu.
Odlična pozicija – spoj mira i blizine svih potrebnih sadržaja.

Plac je pravilnog oblika, uknjižen, vlasništvo 1/1.

Za više informacija i dogovor oko gledanja placa, pozovite: 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost

Real estate details

Ad ID
473915
Published
27.09.2025
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

4800m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 9.79 €

Down payment 9,400 €

Monthly installment
228 €

240 total installments

Loan amount
37,600 €
Down payment
9,400 €
Total interest
17,084 €
Total payment
54,684 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Obrenovac

Draževac

Area

4800m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Zemljište in Draževac

Sale, land lot, 3600m², Draževac, Obrenovac

45,000 €

Draževac

3600
Sale, land lot, 3600m², Draževac, Obrenovac
Zemljište in Draževac

Sale, land lot, 900m², Draževac, Obrenovac

18,000 €

Draževac

900
Sale, land lot, 900m², Draževac, Obrenovac
Zemljište in Draževac

Sale, land lot, 6000m², Draževac, Obrenovac

60,000 €

Draževac

6000
Sale, land lot, 6000m², Draževac, Obrenovac
Kuća in Draževac

Sale, house, 42m², Draževac, Obrenovac

63,000 €

Draževac