212,000 €
  • Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd - image 4
  • Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd - image 5
  • Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd - image 6
  • Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd - image 7
212,000 € (40 €/m²)
5307 m²

Sale, land lot, 5307m², Batajnica, Beograd

Batajnica, Beograd Srbija

Property description

Na prodaju plac uknjižen kao poljoprivredno zemljište, površine 53.07 ari. Prodaje se kao celina sa drugim placem površine 54.09 ari.
Odlična infrastruktura, plac se nalazi pored glavne saobraćajnice Batajnica - Klin- Nova Pazova, preko puta Vojnog aerodroma.
Plac se uknjižen, bez tereta.
Kontakt:Radivoje Đorđević, . Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
472988
Published
25.09.2025
Updated
04.04.2026
Property Type

Land lot

Area

5307m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 39.95 €

Down payment 42,400 €

Monthly installment
1,028 €

240 total installments

Loan amount
169,600 €
Down payment
42,400 €
Total interest
77,058 €
Total payment
246,658 €

Area

5307m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Stan in Batajnica

Sale, one bedroom apartment, 37m², Batajnica, Beograd

99,900 €

Batajnica

1 room 1 bathroom 37
Sale, one bedroom apartment, 37m², Batajnica, Beograd
Stan in Batajnica

Sale, two bedroom apartment, 58m², Batajnica, Beograd

156,600 €

Batajnica

2 rooms 0 58
Sale, two bedroom apartment, 58m², Batajnica, Beograd
Stan in Batajnica

Sale, three bedroom apartment, 49m², Batajnica, Beograd

112,700 €

Batajnica

3 rooms 0 49
Sale, three bedroom apartment, 49m², Batajnica, Beograd