5,300 €
  • Sale, land lot, 6656m², Mala Ivanča, Sopot - image 1
  • Sale, land lot, 6656m², Mala Ivanča, Sopot - image 2
5,300 € (1 €/m²)
6656 m²

Sale, land lot, 6656m², Mala Ivanča, Sopot

Mala Ivanča, Sopot Beograd Srbija

Property description

Prodajem njivu u Maloj Ivanci potez Banjica od 66,56a, koja se nalazi u blizini autoputa i od asfalta je udaljena 1,5km. Takođe, postoji mogućnost prodaje i druge njive u blizini od 10,32a.

Real estate details

Ad ID
464259
Published
07.05.2026
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

6656m²

Land Type

Poljoprivredno

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 0.80 €

Down payment 1,060 €

Monthly installment
26 €

240 total installments

Loan amount
4,240 €
Down payment
1,060 €
Total interest
1,926 €
Total payment
6,166 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

PR

Predrag Ristic

Predrag

Similiar Properties

Zemljište in Mala Ivanča

Sale, land lot, 13532m², Mala Ivanča, Sopot

50,000 €

Mala Ivanča

13532
Sale, land lot, 13532m², Mala Ivanča, Sopot
Kuća in Mala Ivanča

Sale, house, 173m², Mala Ivanča, Sopot

501,234 €

Mala Ivanča

5 rooms 3 bathrooms 173
Sale, house, 173m², Mala Ivanča, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Sale, land lot, 968m², Mala Ivanča, Sopot

29,900 €

Mala Ivanča

968
Sale, land lot, 968m², Mala Ivanča, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Sale, land lot, 4200m², Mala Ivanča, Sopot

63,000 €

Mala Ivanča

4200
Sale, land lot, 4200m², Mala Ivanča, Sopot
Kuća in Mala Ivanča

Sale, house, 200m², Mala Ivanča, Sopot

270,000 €

Mala Ivanča

200
Sale, house, 200m², Mala Ivanča, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Sale, land lot, 4182m², Mala Ivanča, Sopot

85,000 €

Mala Ivanča

4182
Sale, land lot, 4182m², Mala Ivanča, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Sale, land lot, 6300m², Mala Ivanča, Sopot