23,200 €
  • Sale, land lot, 2900m², Urovci, Obrenovac - image 1
  • Sale, land lot, 2900m², Urovci, Obrenovac - image 2
  • Sale, land lot, 2900m², Urovci, Obrenovac - image 3
  • Sale, land lot, 2900m², Urovci, Obrenovac - image 4
  • Sale, land lot, 2900m², Urovci, Obrenovac - image 5
23,200 € (8 €/m²)
2900 m²

Sale, land lot, 2900m², Urovci, Obrenovac

Urovci, Obrenovac Beograd Srbija

Property description

Na prodaju plac 29ari u Urovcima, u neposrednoj blizini Šabačkog puta. Plac je pravugaonog oblika, izlazi svojim zadnjim delom na potok, koji može biti savršeno mesto za opuštanje i uživanje u prirodi. Ovaj plac ima mogućnost priključaka na infrastrukturu, što ga čini idealnim za izgradnju vaše buduće kuće ili vikendice.
Parcela poseduje prilaz sa asfaltnog puta, na samo 100m od glavnog Šabačkog puta.
Lokacija je izuzetno povoljna, na svega 5 km od centra Obrenovca, kao i nekih 7km od isključenja za autoput „Miloš Veliki“.
Idealno za izgradnju stambenog objekta, vikend kuce ili drugih poslovnih objekata.
Vlasništvo uredno, uknjiženo!
Više informacija na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
454767
Published
07.08.2025
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

2900m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 8.00 €

Down payment 4,640 €

Monthly installment
112 €

240 total installments

Loan amount
18,560 €
Down payment
4,640 €
Total interest
8,433 €
Total payment
26,993 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Obrenovac

Urovci

Area

2900m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Zemljište in Urovci

Sale, land lot, 6300m², Urovci, Obrenovac

157,500 €

Urovci

6300
Sale, land lot, 6300m², Urovci, Obrenovac
Poslovni prostor in Urovci

Sale, office space, 2888m², Urovci, Obrenovac

1,200.000 €

Urovci

2888
Sale, office space, 2888m², Urovci, Obrenovac
Kuća in Urovci

Sale, house, 350m², Urovci, Obrenovac

160,000 €

Urovci

6 rooms 0 350
Sale, house, 350m², Urovci, Obrenovac
Kuća in Urovci

Sale, house, 113m², Urovci, Obrenovac

125,000 €

Urovci

0 113
Sale, house, 113m², Urovci, Obrenovac