600,000 €
  • Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd - image 4
  • Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd - image 5
  • Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd - image 6
  • Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd - image 7
600,000 € (77 €/m²)
7800 m²

Sale, land lot, 7800m², Železnik, Beograd

Železnik, Beograd Srbija

Property description

Plac se nalazi na 70m od Vodovodske ulice.
Veliki potencijal.
U blizini su struja i voda.
Dobra investicija. Postoji informacija o lokaciji.
Uknjižen! Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
438153
Published
10.07.2025
Property Type

Land lot

Area

7800m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 76.92 €

Down payment 120,000 €

Monthly installment
2,909 €

240 total installments

Loan amount
480,000 €
Down payment
120,000 €
Total interest
218,089 €
Total payment
698,089 €

Registration number

920

Location

Beograd

Železnik

Area

7800m²

Stan in Železnik

Sale, apartment, 134m², Železnik, Beograd

336,000 €

Železnik

5 rooms 0 134
Sale, apartment, 134m², Železnik, Beograd
Stan in Železnik

Sale, three bedroom apartment, 67m², Železnik, Beograd

146,900 €

Železnik

3 rooms 1 bathroom 67
Sale, three bedroom apartment, 67m², Železnik, Beograd
Stan in Železnik

Sale, three bedroom apartment, 79m², Železnik, Beograd

190,000 €

Železnik

3 rooms 1 bathroom 79
Sale, three bedroom apartment, 79m², Železnik, Beograd