35,000 €
  • Sale, land lot, 122m², Centar Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 122m², Centar Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 122m², Centar Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 122m², Centar Sve Podlokacije, Beograd - image 4
35,000 € (287 €/m²)
122 m²

Sale, land lot, 122m², Centar Sve Podlokacije, Beograd

Centar Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Plac,građevinsko zemljište se nalazi na atraktivnoj lokaciji,praktično na uglu ulica Kraljice Marije i Vladetine ulice.Zemljište je građevinsko namenjeno za stanovanje,trenutno je parking prostor ideo je pokriven privremenim objektima u vidu trafika.Plac predstavlja idealni deo od parcele ukupne površine 11,98ari.S obzirom na atraktivnost lokacije i cenu predstavlja dobru investiciju.
Agencijska provizija 1000 evra. Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
438146
Published
10.07.2025
Updated
21.04.2026
Property Type

Land lot

Area

122m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 286.89 €

Down payment 7,000 €

Monthly installment
170 €

240 total installments

Loan amount
28,000 €
Down payment
7,000 €
Total interest
12,722 €
Total payment
40,722 €

Registration number

920

Location

Beograd

Centar Sve Podlokacije

Area

122m²

Stan in Centar Sve Podlokacije

Sale, three bedroom apartment, 87m², Centar Sve Podlokacije, Beograd

95,000 €

Centar Sve Podlokacije

3 rooms 1 bathroom 87
Kuća in Centar Sve Podlokacije

Sale, house, 91m², Centar Sve Podlokacije, Beograd

67,000 €

Centar Sve Podlokacije

3 rooms 2 bathrooms 91
Sale, house, 91m², Centar Sve Podlokacije, Beograd
Stan in Centar Sve Podlokacije