12,000 €
12,000 € (2 €/m²)
6023 m²

Sale, land lot, 6023m², Mali Požarevac, Sopot

Mali Požarevac, Sopot Beograd Srbija

Property description

Prodaje se poljoprivredno zemljište ukupne površine 60,23 ari u mestu Mali Požarevac, opština Sopot.

Ravno i pristupačno zemljište
Pogodno za različite vrste poljoprivredne proizvodnje
U blizini puta i infrastrukture
Mirna lokacija, idealna za voćnjake, plastenike ili manju farmu

Zemljište se vodi kao poljoprivredno i predstavlja odličnu priliku za investiciju ili razvoj porodične proizvodnje u prirodnom okruženju, na samo korak od Beograda.

Za više informacija pozovite:
06*/****-***
06*/****-***
Agencija Heroldo – 13. oktobra 5, lokal 2, Ćuprija

Real estate details

Ad ID
414935
Published
25.06.2025
Updated
27.02.2026
Property Type

Land lot

Area

6023m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1.99 €

Down payment 2,400 €

Monthly installment
58 €

240 total installments

Loan amount
9,600 €
Down payment
2,400 €
Total interest
4,362 €
Total payment
13,962 €

Area

6023m²

Zemljište in Mali Požarevac

Sale, land lot, 4244m², Mali Požarevac, Sopot

103,000 €

Mali Požarevac

4244
Sale, land lot, 4244m², Mali Požarevac, Sopot
Kuća in Mali Požarevac

Sale, house, 137m², Mali Požarevac, Sopot

74,500 €

Mali Požarevac

5 rooms 1 bathroom 137
Sale, house, 137m², Mali Požarevac, Sopot
Kuća in Mali Požarevac

Sale, house, 360m², Mali Požarevac, Sopot

759,000 €

Mali Požarevac

4 rooms 2 bathrooms 360
Sale, house, 360m², Mali Požarevac, Sopot