25,900 €
  • Sale, land lot, 600m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, land lot, 600m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije - image 2
25,900 € (43 €/m²)
600 m²

Sale, land lot, 600m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Prodaje se građevinsko zemljište u Krnjači na Sebešu, 700m od Zrenjaninskog puta.
Plac se nalazi u stambenoj zoni gde su porodične kuće, u ulici ima priključak za elektro i vodovodnu mrežu.
Pristupni put do ulice je dužine 20m, a širine 3,5m.
Plac je omeđen i spreman za gradnju.
Može zamena.

Primenjuje se minimalna agencijska provizija od 750 evra koja uključuje:
istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, organizacija primopredaje i sve što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.
Želimo Vam prijatnu kupovinu!

Real estate details

Ad ID
412562
Published
20.06.2025
Updated
30.01.2026
Property Type

Land lot

Area

600m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 43.17 €

Down payment 5,180 €

Monthly installment
126 €

240 total installments

Loan amount
20,720 €
Down payment
5,180 €
Total interest
9,414 €
Total payment
30,134 €

Registration number

497

Location

Palilula Sve Podlokacije

Krnjaca

Area

600m²

Stan in Krnjaca

Sale, two bedroom apartment, 42m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

78,000 €

Krnjaca

2 rooms 1 bathroom 42
Zemljište in Krnjaca

Sale, land lot, 1103m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

25,000 €

Krnjaca

1103
Sale, land lot, 1103m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije
Kuća in Krnjaca

Sale, house, 188m², Krnjaca, Palilula Sve Podlokacije

350,000 €