15,000 €
  • Sale, land lot, 7000m², Mislodjin, Obrenovac - image 1
  • Sale, land lot, 7000m², Mislodjin, Obrenovac - image 2
  • Sale, land lot, 7000m², Mislodjin, Obrenovac - image 3
  • Sale, land lot, 7000m², Mislodjin, Obrenovac - image 4
  • Sale, land lot, 7000m², Mislodjin, Obrenovac - image 5
15,000 € (2 €/m²)
7000 m²

Sale, land lot, 7000m², Mislodjin, Obrenovac

Mislodjin, Obrenovac Beograd Srbija

Property description

• Na prodaju građevinski plac površine 69,34 ara u Mislođinu, približno dimenzije 55m x 120m
• Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim pogledom, idealan za vikendicu.
• Lokacija: Plac se nalazi na oko 300m od najbližeg asfaltnog puta, a na oko 3km od uključenja na auto put Miloš Veliki.
• Vlasništvo uredno.

Više informacija na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)

Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.

Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
405731
Published
19.06.2025
Updated
06.05.2026
Property Type

Land lot

Area

7000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2.14 €

Down payment 3,000 €

Monthly installment
73 €

240 total installments

Loan amount
12,000 €
Down payment
3,000 €
Total interest
5,452 €
Total payment
17,452 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Obrenovac

Mislodjin

Area

7000m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Zemljište in Mislodjin

Sale, land lot, 6300m², Mislodjin, Obrenovac

45,000 €

Mislodjin

6300
Sale, land lot, 6300m², Mislodjin, Obrenovac
Zemljište in Mislodjin

Sale, land lot, 6500m², Mislodjin, Obrenovac

45,000 €

Mislodjin

6500
Sale, land lot, 6500m², Mislodjin, Obrenovac
Zemljište in Mislodjin

Sale, land lot, 2500m², Mislodjin, Obrenovac

70,000 €

Mislodjin

2500
Sale, land lot, 2500m², Mislodjin, Obrenovac
Zemljište in Mislodjin

Sale, land lot, 1500m², Mislodjin, Obrenovac