4,400 €
  • Sale, land lot, 1000m², Poljane, Obrenovac - image 1
  • Sale, land lot, 1000m², Poljane, Obrenovac - image 2
4,400 € (4 €/m²)
1000 m²

Sale, land lot, 1000m², Poljane, Obrenovac

Poljane, Obrenovac Beograd Srbija

Property description

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari.
• Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.
• Nalazi se uz asfaltni put, u naseljenom je delu i prilično je ravan.
• Poseduje prilaz sa asfaltnog puta u širini od 52 m, mogućnost priključka na elektro mrežu.

Više informacija na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.
Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
405637
Published
19.06.2025
Updated
07.05.2026
Property Type

Land lot

Area

1000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 4.40 €

Down payment 880 €

Monthly installment
21 €

240 total installments

Loan amount
3,520 €
Down payment
880 €
Total interest
1,599 €
Total payment
5,119 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Obrenovac

Poljane

Area

1000m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Kuća in Poljane

Sale, house, 130m², Poljane, Obrenovac

48,000 €

Poljane

0 130
Sale, house, 130m², Poljane, Obrenovac
Zemljište in Poljane

Sale, land lot, 2000m², Poljane, Obrenovac

12,000 €

Poljane

2000
Sale, land lot, 2000m², Poljane, Obrenovac
Zemljište in Poljane

Sale, land lot, 2200m², Poljane, Obrenovac

8,800 €

Poljane

2200
Sale, land lot, 2200m², Poljane, Obrenovac
Kuća in Poljane

Sale, house, 117m², Poljane, Obrenovac

120,000 €

Poljane

0 117
Sale, house, 117m², Poljane, Obrenovac