45,000 €
  • Sale, land lot, 800m², Obrenovac, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 800m², Obrenovac, Beograd - image 2
45,000 € (56 €/m²)
800 m²

Sale, land lot, 800m², Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Beograd Srbija

Property description

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 7.78 ari u Dudovima u Obrenovcu, približnih dimenzija 14x56 m.
Lokacija: Plac se nalazi u Dudovima, na 1 kilometar od centra Obrenovca.
Plac poseduje ulaz sa asfaltnog puta.
Mogućnost priključka na vodovodnu, elektro, kanalizacionu mrežu.
Vlasništvo uredno, nepokretnost uknjižena!

Više informacija na tel. 06*/****-***
Agencijska provizija 2% (min. 600 €)
Ozbiljnost, predanost poslu, kao i visok stepen profesionalizma ističu agenciju Kvadrat na tržištu nekretnina kao veoma sigurnog i pouzdanog partnera svakoj porodici, pojedincu ili preduzeću koje se opredeli da prodaje, kupuje ili iznajmi nekretninu.

Prepustite brigu pronalaženja željene nekretnine našem iskusnom timu licenciranih agenata, uz obezbeđenu pravnu sigurnost.

Real estate details

Ad ID
405523
Published
19.06.2025
Updated
09.05.2026
Property Type

Land lot

Area

800m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 56.25 €

Down payment 9,000 €

Monthly installment
218 €

240 total installments

Loan amount
36,000 €
Down payment
9,000 €
Total interest
16,357 €
Total payment
52,357 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Agencija Kvadrat Obrenovac

Registration number

482

Location

Beograd

Obrenovac

Area

800m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Similiar Properties

Stan in Obrenovac

Sale, one bedroom apartment, 31m², Obrenovac, Beograd

69,000 €

Obrenovac

1 room 1 bathroom 31
Sale, one bedroom apartment, 31m², Obrenovac, Beograd
Verified Zemljište in Jasenak

Sale, land lot, 1225m², Jasenak, Obrenovac

9,000 €

Jasenak

1225
Sale, land lot, 1225m², Jasenak, Obrenovac
Stan in Obrenovac

Sale, one bedroom apartment, 40m², Obrenovac, Beograd

95,000 €

Obrenovac

1 room 0 40
Sale, one bedroom apartment, 40m², Obrenovac, Beograd
Zemljište in Obrenovac