98,000 €
  • Sale, land lot, 3000m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 1
  • Sale, land lot, 3000m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 2
  • Sale, land lot, 3000m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 3
  • Sale, land lot, 3000m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije - image 4
98,000 € (33 €/m²)
3000 m²

Sale, land lot, 3000m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

Borča 1, Borča Sve Podlokacije Beograd Srbija

Property description

Palilula, Borča - Milutina Borisavljevića

plac 30ari, struja, voda, objekti na parceli kuća 7x13m

Poljoprivredno zemljište od 30ari, koje se nalazi odmah pored asfaltnog puta, sa uličnom rasvetom. Odlična parcela u zoni porodične gradnje, u blizini je uređeno šetalište, stambeni blok Centra 3, osnovna škola, vrtić, sportski kompleks BSK Borča.

Mogućnost prenamene u gradsko-građevinsko zemljište. Predat zahtev za legalizaciju po zakonu "svoj na svom" za postojeći objekat na parceli.
Na parceli je uvedena struja i voda. Vlasnik je započeo gradnju kuće (7x13m), koja se nalazi u sivoj fazi.

Uknjiženo zemljište.

Agencijska provizija 2%.

Za više informacija agent: Marina 06*/****-***

Real estate details

Ad ID
403604
Published
19.06.2025
Updated
15.03.2026
Property Type

Land lot

Area

3000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 32.67 €

Down payment 19,600 €

Monthly installment
475 €

240 total installments

Loan amount
78,400 €
Down payment
19,600 €
Total interest
35,621 €
Total payment
114,021 €

Registration number

1525

Location

Borča Sve Podlokacije

Borča 1

Area

3000m²

Structure

N/A

Property Type

Land lot

Gligoric Nekretnine

Similiar Properties

Stan in Borča 1

Sale, two bedroom apartment, 51m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

101,300 €

Borča 1

2 rooms 1 bathroom 51
Stan in Borča 1

Sale, two bedroom apartment, 46m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije

90,500 €

Borča 1

2 rooms 1 bathroom 46
Stan in Borča 1

Sale, three bedroom apartment, 75m², Borča 1, Borča Sve Podlokacije