27,300 €
  • Sale, land lot, 1300m², Sopot (mesto), Sopot - image 1
  • Sale, land lot, 1300m², Sopot (mesto), Sopot - image 2
  • Sale, land lot, 1300m², Sopot (mesto), Sopot - image 3
  • Sale, land lot, 1300m², Sopot (mesto), Sopot - image 4
  • Sale, land lot, 1300m², Sopot (mesto), Sopot - image 5
  • Sale, land lot, 1300m², Sopot (mesto), Sopot - image 6
27,300 € (21 €/m²)
1300 m²

Sale, land lot, 1300m², Sopot (mesto), Sopot

Sopot (mesto), Sopot Beograd Srbija

Property description

U ponudi su dva izuzetna placa, svaki površine 13 ari+1,75ari, smeštena u Rogači, u samom podnožju planine Kosmaj. Lokacija je mirna, prirodno okruženje očaravajuće, a istovremeno ste u neposrednoj blizini svih značajnih sadržaja – bazena Verona(800m), restorana La Montana(700m), novog kompleksa Renew(1,5km), kao i rezidencije Novaka Đokovića(300m).
Parcele se nalaze neposredno uz asfaltni put, sa lakim pristupom i infrastrukturom u okruženju. Zemljište se nalazi u građevinskoj zoni, već preparcelisano na dve manje parcele po 13 ari, uknjiženo sa vlasništvom 1/1.
Prema informaciji o lokaciji, na svakoj parceli je dozvoljena gradnja:
Indeks izgrađenosti: 0.6
Stepen zauzetosti: 30%
Dozvoljena spratnost: P + 1 + PK
Ova lokacija predstavlja izvanrednu priliku za investiciju, bilo da planirate izgradnju porodične kuće, vikendice ili turističkog objekta. Kosmaj se ubrzano razvija u jednu od najatraktivnijih turističkih destinacija u okolini Beograda, što ovom zemljištu daje veliki potencijal rasta vrednosti u narednim godinama.
Agent Nikola Grubić, telefon br. uverenja 2971
Agencijska provizija za kupca 2%. ST/0

Real estate details

Ad ID
398432
Published
19.06.2025
Updated
07.02.2026
Property Type

Land lot

Area

1300m²

Agency

Lex

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 21.00 €

Down payment 5,460 €

Monthly installment
132 €

240 total installments

Loan amount
21,840 €
Down payment
5,460 €
Total interest
9,923 €
Total payment
31,763 €

Area

1300m²

Zemljište in Mali Požarevac

Sale, land lot, 4244m², Mali Požarevac, Sopot

103,000 €

Mali Požarevac

4244
Sale, land lot, 4244m², Mali Požarevac, Sopot
Kuća in Nemenikuće

Sale, house, 243m², Nemenikuće, Sopot

150,000 €

Nemenikuće

4 rooms 2 bathrooms 243
Sale, house, 243m², Nemenikuće, Sopot
Zemljište in Mala Ivanča

Sale, land lot, 13532m², Mala Ivanča, Sopot

50,000 €

Mala Ivanča

13532
Sale, land lot, 13532m², Mala Ivanča, Sopot
Kuća in Sopot

Sale, house, 325m², Sopot, Beograd

370,000 €