114,000 €
  • Sale, land lot, 5700m², Beograd, Srbija - image 1
  • Sale, land lot, 5700m², Beograd, Srbija - image 2
  • Sale, land lot, 5700m², Beograd, Srbija - image 3
114,000 € (20 €/m²)
5700 m²

Sale, land lot, 5700m², Beograd, Srbija

Beograd, Srbija

Property description

Beograd, Avala,

25km od Beograda, naselje Trešnja, dve parcel, ukupna površina 57 ari (5700m2), šumsko zemljište, moguće je uraditi prenamenu.

Zemljište je na dobroj lokaciji, ima panoramski pogled na Ralju i Kosmaj, ima dva prilazna puta.

Real estate details

Ad ID
378938
Published
20.05.2025
Updated
28.04.2026
Property Type

Land lot

Area

5700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 20.00 €

Down payment 22,800 €

Monthly installment
553 €

240 total installments

Loan amount
91,200 €
Down payment
22,800 €
Total interest
41,437 €
Total payment
132,637 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

VAŠ EVEREST

Registration number

1934

Location

Srbija

Beograd

Area

5700m²

Similiar Properties

Premium Stan in Novi Beograd Sve Podlokacije

Sale, three bedroom apartment, 76m², Novi Beograd Sve Podlokacije, Beograd

225,000 €

Novi Beograd Sve Podlokacije

3 rooms 2 bathrooms 76
Premium Poslovni prostor in Vračar Sve Podlokacije

Sale, office space, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd

666,185 €

Vračar Sve Podlokacije

4 rooms 1 bathroom 185
Sale, office space, 185m², Vračar Sve Podlokacije, Beograd