2,900.000 €
2,900.000 € (212 €/m²)
13700 m²

Sale, land lot, 13700m², Palilula Sve Podlokacije, Beograd

Palilula Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

PRODAJA - FOR SALE
Beograd, Palilula - Borča

Na prodaju plac ukupne površine 137ari
Plac je pravouganog oblika 43m x 316m
Front na Zrenjaninski put 43m
Plac ima kanalizaciju i sproveden gas
4 kućna broja, 5 brojila
Na placu se nalaze 2 kuće, kancelarije, hala - ukupne površine 1300m2
Plac je deljiv, ograđen!
Uknjižen!
Odlična lokacija, povezanost sa autoputem, Vojvodinom..

Informacija o lokaciji:
Privredno-komercijalna zona
Gradnja objekata ukupne BRGP 55.000m2
Maksimalna visina objekata 24 metara
Maksimalno zauzeće na parceli 70%!

Cena: 2.900.000E, nije fiksna
Agencijska provizija 0%!

Za više informacija nazovite

Real estate details

Ad ID
295061
Published
06.10.2024
Updated
11.05.2026
Property Type

Land lot

Area

13700m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 290.00 €

Down payment 580,000 €

Monthly installment
14,059 €

240 total installments

Loan amount
2,320.000 €
Down payment
580,000 €
Total interest
1,054.098 €
Total payment
3,374.098 €

Area

13700m²

Stan in Bogoslovija

Sale, three bedroom apartment, 65m², Bogoslovija, Palilula Sve Podlokacije

115,000 €

Bogoslovija

3 rooms 1 bathroom 65