150,000 €
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 1
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 2
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 3
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 4
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 5
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 6
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 7
  • Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo - image 8
150,000 € (30 €/m²)
4985 m²

Sale, land lot, 4985m², Nenadovac, Barajevo

Nenadovac, Barajevo Beograd Srbija

Property description

Prodaje se plac sa pomoćnim, odnosno ekonomskim objektima od čvrstog materijala, površine 49,85ari, koji se sastoji od 4 kat. parcele.

Plac je pozicioniran odmah do asfaltnog puta sa lepim pogledom na okolinu i nalazi se u naseljenom mestu Nenadovac.

Struja, voda, gas, gradski autobus 405l koji ide do Barajeva i spaja se sa 534 koji ide do Vidikovca i 405 za Banjicu.

Front placa je oko 50m, a dužina je oko 100m.

Plac je uknjižen. Agencijska provizija 2%

Real estate details

Ad ID
272492
Published
13.08.2024
Property Type

Land lot

Area

4985m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 30.09 €

Down payment 30,000 €

Monthly installment
727 €

240 total installments

Loan amount
120,000 €
Down payment
30,000 €
Total interest
54,522 €
Total payment
174,522 €

Area

4985m²

Zemljište in Nenadovac

Sale, land lot, 7300m², Nenadovac, Barajevo

96,200 €

Nenadovac

7300
Sale, land lot, 7300m², Nenadovac, Barajevo
Kuća in Arnajevo

Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo

139,000 €

Arnajevo

3 rooms 1 bathroom 300
Sale, house, 300m², Arnajevo, Barajevo
Kuća in Lisović

Sale, house, 356m², Lisović, Barajevo

480,000 €

Lisović

1 room 1 bathroom 356
Sale, house, 356m², Lisović, Barajevo
Kuća in Barajevo

Sale, house, 147m², Barajevo, Beograd