151,000 €
  • Sale, land lot, 8000m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, land lot, 8000m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, land lot, 8000m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, land lot, 8000m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, land lot, 8000m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, land lot, 8000m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd - image 6
151,000 € (19 €/m²)
8000 m²

Sale, land lot, 8000m², Voždovac Sve Podlokacije, Beograd

Voždovac Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

Prodaja placa na putu za Markoviće, 1,5 km od skretanja za Avalu.
Dimenzije placa: ~ 35 m´ x 228 m´, pravouganog oblika, u blagom padu ka potoku, koji protiče u
podnožju placa.
Upisan u katastar kao zemljište u građevinskom području – njiva 5. klase, jedna parcela, vlasništvo 1/1.
Voda, struja: na 10 m od placa.
Gradski prevoz: 403, 408, 450, 451, 466, 470, 474, 491.
Posrednička naknada je regulisana u skladu sa Opštim uslovima poslovanja EURO-WINNER NEKRETNINE D.O.O.

Real estate details

Ad ID
271854
Published
10.08.2024
Updated
12.03.2026
Property Type

Land lot

Area

8000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 18.88 €

Down payment 30,200 €

Monthly installment
732 €

240 total installments

Loan amount
120,800 €
Down payment
30,200 €
Total interest
54,886 €
Total payment
175,686 €

Location

Map preview

Regulatory information

Agency (intermediary)

Euro-Winner Nekretnine

Registration number

1432

Location

Beograd

Voždovac Sve Podlokacije

Area

8000m²

Stan in Dušanovac

Sale, two bedroom apartment, 46m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

135,660 €

Dušanovac

2 rooms 0 46
Stan in Dušanovac

Sale, two bedroom apartment, 56m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije

168,120 €

Dušanovac

2 rooms 0 56
Stan in Dušanovac

Sale, apartment, 56m², Dušanovac, Voždovac Sve Podlokacije