9,000 €
  • Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin - image 1
  • Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin - image 2
  • Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin - image 3
  • Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin - image 4
  • Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin - image 5
  • Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin - image 6
9,000 € (6 €/m²)
1475 m²

Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin

Sviloš, Beočin Srbija

Property description

Na prodaju poljoprivredna parcela u Svilošu. U blizini glavnog puta za Sviloš kada se krene iz Banoštora ka Svilošu. Uknjiženo 1/1. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudi........................STAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD , Upisan U Reg. Pos. Broj 1170

Real estate details

Ad ID
463314
Published
30.08.2025
Updated
03.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1475m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 6.10 €

Down payment 1,800 €

Monthly installment
44 €

240 total installments

Loan amount
7,200 €
Down payment
1,800 €
Total interest
3,271 €
Total payment
10,471 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information

Agency (intermediary)

Stamenković Nekretnine

Registration number

1170

Location

Beočin

Sviloš

Area

1475m²

Zemljište in Sviloš

Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin

9,000 €

Sviloš

1475
Sale, land lot, 1475m², Sviloš, Beočin
Zemljište in Čerević

Sale, land lot, 1048m², Čerević, Beočin

52,000 €

Čerević

1048
Sale, land lot, 1048m², Čerević, Beočin
Kuća in Beočin

Sale, house, 147m², Beočin, Srbija

255,000 €

Beočin

4 rooms 0 147
Sale, house, 147m², Beočin, Srbija
Kuća in Čerević

Sale, house, 160m², Čerević, Beočin

425,000 €

Čerević

3 rooms 0 160
Sale, house, 160m², Čerević, Beočin